تعمیر کامپیوتر

تعمیرات کامپیوتر در محل از خدمات مجموعه احیا میباشد.

امروزه با توجه به اهمیت کامپیوتر ها در استفاده شخصی ؛ اداری ؛ مهندسی و پزشکی جزوی جدایی ناپذیر از جامعه شده اند.علاوه بر ویژگی های بسیار خوب و افزایش کارایی مجموعه های مختلف نیاز به نگهداری مناسب از این سیستم ها نیز میباشد تا دچار مشکلات مختلف نشوند.

سرویس کامپیوتر

computer-repair-image

computer-repair-image

کاربران معمولا تا در کامپیوتر دچار مشکل نشود اقدام به سرویس کامپیوتر نمیکنند. متسفانه این عادت که تا بروز مشکل توجهی به سیستم نمیشود باعث میشود سیستم طی مدت دچار آسیب های بسیار جدی بشود که در مواردی حتی تعمیر نشوند و قطعاتی نیاز به تعویض پیدا میکنند.

اگر بصورت منظم ما با تکنسین های تعمیر کامپیوتر سیستم های خود را سرویس کنیم بسیاری از مشکلات اصلا به وجود نمی اید و باعث ایجاد هزینه های زیاد و یا مشکلات متعدد نمیشود.یکی از علائم این مشکلات کندی سرعت ؛ هنگ کردن لپ تاپ ها ؛ درست اجرا نکردن برنامه ها ؛ نیم سوز شدن قطعات و آسیب به مادر برد یا پردازنده و گرافیگ و رم ها میباشد.

سرویس لپ تاپ

laptop-repair-image

laptop-repair-image

لپ تاپ ها با توجه به اینکه ساختار متفاوت تری نسبت به کامپیوتر های شخصی یا رایانه ها دارند همچنان نیاز به سرویس دارند. لپ تاپ ها دستگاه هایی کامپکت هستند که همان قطعات موجود در رایانه را بصورت کوچک تر باز طراحی شده و در ابعاد کوچک تر و قابل حمل طراحی شده است. از این رو تعمیر لپ تاپ دشوار تر نیز مباشد زیرا اکثر قطعات ماژولار نبوده و برای تعمیر نیاز به دستگاه های مخصوص دارد. به همین علت سرویس و نگهداری لپ تاپ ها از اهمیت بیشتری برخوردار هست.

در مجموعه احیا کامپیوتر سرویس کامپیوتر در سه مرحله انجام میپذیرد تا بصورت کامل انجام شود.

1- گرد گیری برد ؛ فن های سیستم ؛ رم ها و هارد.

2- در مرحله دوم جریان برق مادربرد  کامل تخلیه میشود توسط تکنسین و با اسپری های مخصوص شستشوی برد های لپ تاپ ؛ برد بصورت کامل شستشو داده میشود.

3- در مرحله سوم خمیر سیلیکون پردازنده و گرافیگ پاک شده و خمیر سیلیکون جدید جایگزین میشود.

همین مراحل برای سرویس کامپیوتر نیز به کار برده میشود.

 تعمیر کامپیوتر در محل

اگر تا به حال اطلاعی از اینکه کامپیوتر باید در مدت زمان 6 ماه یا نهایت1 سال یکبار سرویس شود و حال رایانه شما دچار مشکل شده است نیز جای نگرانی نیست. ما خدمات کامپوتری که شما نیز دارید را در محل شما بصورت حضوری انجام میدهیم. شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما و اعلام مشکل کامپیوتر درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های تعمیرات کامپیوتر ما خود را به محل شما رسانده و سیستم را عیب یابی و تعمیر کنند.

اکثر مشکلات کامپیوتری در محل مشتری قابل رفع و راه اندازی است شامل مشکل سخت افزاری ؛ مادربرد ؛ هارد ؛ رم ؛ پردازنده و غیره. خدمات نرم افزاری نیز مانند نصب ویندوز  ؛ نصب ویندوز در محل ؛ نصب ویندوز 10 ؛ نصب نرم افزار ها ؛ نصب آنتی ویروس ؛ ویروس کشی سیستم و غیره.

اگر اطلاعات مهمی دارید در کامپیوتر یا لپ تاپ خود که باید سریع به آن دسترسی پیدا کنید یا نمیخواهید برای تعمیر سیستم را نزد کسی بگذارید بهترین راه حل استفاده از خدمات تعمیر کامپیوتر در محل است.

و همچنین لپ تاپ خود اگر تعمیر آن نیز زمان بر باشد ما میتونیم هارد دستگاه که شامل اطلاعات میباشد را باز کرده و تحویل شما مشاری عزیز کنیم.

تعمیر لپ تاپ در محل

همانطور که در بالا اشاره شد تعمیر لپ تاپ با توجه به ساختار پیچیده تر که دارد نیاز به متخصص مسلط و حرفه ای دارد که آموزش دیده باشد.

تکنسین های مجموعه احیا کامپیوتر پس طی از طی مراحل متعدد و سخت گیرانه بر اساس شایسته گی های اخلاقی و توانمندی های حرفه در عیب یابی و تعمیر و ارتقا انتخاب میشوند و خدمات آنها نیز زیر نظر مجموعه است و کنترل میشود.

با توجه با حرفه ای بودن تکنسین ها اکثر تعمیرات لپ تاپ چه بسا حتی دشوار بودن آنها قابل انجام در محل میباشد. ما تلاش خود را کرده ایم تا با راه اندازی مجموعه برای تعمیر فوری و در محل نیاز مشتریان عزیز را در اسرع وقت و با کیفیت بالا انجام دهیم.

نصب ویندوز در محل

در بعضی اوغات مشکل سخت افزاری وجود ندارد و مشکل نرم افزاری هست یا ویندوز است که باید عیب یابی شود و در صورت ممکن مشکل رفع شود و یا در صورت وجود مشکل هاد تعویض شود. تعویض ویندوز در محل نیز از دیگر خدمات ما برای مشتری عزیز میباشد. با توجه به کاربردی که شما از سیستم خود دارید باید ویندوز مورد نظر را نسب و استفاده کنید. بسیاری از افراد بر این باور هستند که میتوانند به راحتی در محل نصب ویندوز انجام بدهند که لازم به ذکر این موضوع است که نصب ویندوز نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد.

windows10installationmin

windows10installationmin

این خدمت نصب ویندوز و نرم افزار کامپیوتر شامل تمامی خدمات مربوط به نصب ؛ تعمیر و ارتقای ویندوز و نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی ویندوز کامپیوتر و لپ تاپ می‌ باشد. می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ما و ثبت سفارش ؛ تکنسین به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

مشکلات ویندوز و نرم افزار کامپیوتر شامل چه مواردی هستند؟

گاهی اوغات پیش می‌آید برای کاربران که به‌دلیل نداشتن زمان و یا در اختیار نداشتن ابزار کافی، از پس نصب و تعمیر ویندوز و یا نرم افزارهای کاربردی و تخصصی برنیایید. یا اینکه قادر نباشید، مشکل ویندوز کامپیوتر و یا لپ تاپ را عیب‌یابی کرده سپس تعمیر کنند. اینجاست که وجود یک متخصص کامپیوتر و لپ تاپ برای اینکار نیاز است تا تمامی خدمات را برای شما انجام دهد. مشکلاتی که برای ویندوز و نرم افزار کامپیوتر و لپ تاپ نیز به‌وجود می‌آید شامل موارد :

 • ویندوز هنگ می‌کند
 • دستگاه مدام ری‌استارت می‌شود
 • سازگار نبودن برنامه‌های قدیمی با ویندوز
 • خالی شدن سریع باتری لپ تاپ
 • مشکل صفحه آبی ویندوز
 • هنگ کردن بازی در زمان اجرا
 • خطاهای ویندوز در زمان اجرا
 • تاچ پد لپ تاپ شناخته نمی‌شود
 • ویروسی شدن کامپیوتر و لپ تاپ
 • دستگاه در حین کار خاموش می‌شود
 • پیغام خطای فعال‌سازی ویندوز
 • بالا نیامدن ویندوز
 • ناسازگاری دستگاه‌های جانبی با ویندوز
 • سرعت ویندوز کند است
 • وجود فضای کم در ویندوز
 • نرم افزارها کند اجرا می‌شوند
 • اجرا نشدن نرم افزار آفیس
 • ویندوز بالا نمی‌آید
 • اجرا نشدن نرم افزار فتوشاپ
 • و مواردی همچنین و غیره …

افراد غیر متخصص یا با ادعای تخصص داشتن در نصب ویندوز ادعا میکنندتوانایی این را دارند که از پس تعمیرات تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ برمی‌آیند و مشکلات را رفع میکنند و قادرند تمامی مشکلات مربوط به نصب و عیب‌یابی ویندوز و نرم افزارهای کامپیوتری را برطرف کنند. اما آیا کاری که این افراد انجام میدهند در آن تضمینی وجود دارد که بعد از رفع مشکل دستگاه، دیگر شما با آن مشکل قدیمی مواجه نخواهید شد و بطور کامل برطرف خواهد شد ؟

اینجاست که تفاوت یک متخصص ماهر در این زمینه را با افراد معمولی که مدعی این کار دشوار هستند مشخص می‌شود و به وجود یک فرد متخصص نیاز پیدا خواهید کرد.

سامانه احبا کامپیوتر با داشتن سابقه کافی در زمینه تعمیرات تجهیزات الکترونیک، دیجیتال و کامپیوتر و در اختیار داشتن تکنسین های ماهر در همین زمینه، این اطمینان را به مشتریان عزیز می‌دهد که تا برای خدماتی از قبیل نصب، تعمیر و ارتقای ویندوز و نرم‌افزارهای کامپیوتری بتوانید با تماس با کارشناسان ما و مشاوره سرویس خود را ثبت کنند.

 

تعمیر قطعات کامپیوتر

computer pieces

computer pieces

تعمیر کامپیوتر را تکنسین بعد از اطمینان سالم بودن نرم افزاری سیستم شروع به عیب یابی قطعات کامپیوتر میکند. کامپیوتر ها به دلیل وجود ساختار ماژولار اجزا باید یک به یک قطعات با مشخصات منحصر بفرد و آشنایی کامل توسط تکنسین تست شده و قطعه معیوب تشخیص داده شود که ا توجه به مشکل قطعه موجود در صورت امکان تعمیر آن و در صورت مشکل هاد قطعه تعویض آن صورت پذیرد. این مرحله آخر نیست پس از انجام کامل کار نیاز به تست های سخت افزاری است که از برطرف شدن مشکل بطور کامل مطمئن شویم تا دوباره مشکل دیگری اختلال در کار  با ویندوز ایجاد نکند. اجزای که برای تعمیرات کامپیوتر چک میشود شامل : مادربرد ؛ پردازنده ؛ گرافیگ ؛ رم های سیستم ؛ منبع تغذیه ؛ هارد دیسک شیار های حافظه و پردازنده ؛ بایوس کامپیوتر و بایوس های لپ تاپ بستگی به مدل کارت های شبکه از اجزای اصلی هستند.

تعمیر پاور کامپیوتر

پاور یکی از اصلی ترین اجزای کامپیوتر به شمار می آید. پاور ها بستگی به کاری که از سیستم کشیده میشود و مقدار روشن بودن سیستم طول عمرشان مشخص میشود.

اگر پاور در صورت اتصال برق سوخته باشد احتمال آسیب دیدگی شدید مادربرد کامپیوتر ها وجود دارد و تعمیر کامپیوتر را بسیار دشوار تر میکند اما نگران نباشید متخصصان ما در این زمینه تخصص و تبهر کافی را دارند تا تعمیرات مادربرد کامپیوتر شما را در مدت زمان کوتاهی و با کیفیت عالی انجام دهند.

اگر پاور شما بر حسب گذشت طول عمر خود سوخته باشد جای نگرانی برای مادربرد و دیگر اجزای تعمیر کامپیوتر نیست. تکنسین ها با بررسی تعمیر پاور کامپیوتر تست هایی را انجام میدهند تا مشخص شود که قابل تعمیر هست یا خیر.

در تعمیر کامپوتر اگر پاور کامپیوتر مشکل داشته باشد باید با محاسبه توان مصرفی رایانه توسط یک تکنسین آموزش دیده نسبت به نیاز از پاوری استفاده شود که آسیب نزند یا توان آن انقدر کم نباشد که سیستم دچار کندی سرعت بشود. در انتخاب پاور باید بسیار دقت بشود زیرا در صورت انتخاب اشتباه امکان فشار بر رایانه شما بشود و اجزای آن را بسوزاند.

 

تعمیر CPU کامپیوتر؛ خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر به دلیل خرابی CPU

CPU یا همان پردازنده اصلی کامپیوتر وظیفه پردازش و محاسبه هایی که در کامپیوتر انجام می‌شود را برعهده دارد نتیجتا با خراب شدن CPU کامپیوتر سرعت پردازش آن به صورت چشم‌گیری کاهش پیدا می کند و درنهایت سیستم نیز کند میشود یا اینکه در اجرای برنامه ها با مشکل مواجه میشود و هنگ کند.

اساسی ترین عاملی که در خراب شدن و حتی سوختن پردازنده نقش مهمی دارد نوسان برق است البته ضربه خوردن در جابجایی نامناسب کامپیوتر زمانی که این دستگاه روشن و در حال کار است نیز موجب خرابی هارد دیسک ؛ درایو نوری ؛ و CPU آن می‌شود. در صورت بهوجود آمدن هر گونه مشکل برای پردازنده کامپیوتر خود می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به تعمیرکاران متخصص مرکز مجموعه احیا کامپیوتر بسپارید.

 

دلایل خرابی CPU کامپیوتر :

ضربه خوردن به کامپیوتر

نوسانات برق 

آبخوردگی

آسیب دیدن از مادربرد معیوب

موارد خرابی CPU کامپیوتر ها شامل :

خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر

هنگ کردن کامپیوتر

دمای بالای CPU 

از بین رفتن سیلیکون

سرویس کامپیوتر و CPU بطور منظم انجام نشده

 تعمیر هارد کامپیوتر

هارد یا فضای ذخیره سازی اطلاعات یکی از قطعات مهم است زیرا اطاعات نصب ویندوز و اطلاعات سیستم همه بر روی آن ذخیره میشود. تعمیرهارد را کارشناسان تعمیرکامپیوتر   انجام میدهند. بر اساس مدل هارد که بر دو نوع هستند باید بررسی شوند تا مقدار آسیب مشخص شده و برای عیب یابی و تعمیر توسط تکنسین بررسی شود.

repair hard disk

repair hard disk

همانطور که گفتیم تعمیرکاران کامپیوتر هارد ها را تعمیر میکنند و هارد کامیپوتر بر دو نوع هست. نوع اول هارد های مکانیکی که منسوخ شده اند و هارد های جامد.

تفاوت این دو هارد در تکنولوژی ساخت آن میباشد. هارد های جامد جدیدترین نوع هستند که برای نصب ویندوز 10در محل که جدید ترین نسخه ویندوز میباشد طراحی و بهینه سازی شده اند و سرعت سیستم را تا چند برابر میتوانند افزایش دهند زیرا سرعت انتقال اطلاعات بسیار بیشتری از هارد های مکانیکی نیز دارند. از ویژگی های خوب این نوع هارد ها برای نصب ویندوز در محل سرعت آنها در نصب ویندوز میباشد و تنظیمات راحت تر و بدون مشکل ویندوز جدید.

از دیگر ویژگی این نوع هارد ها مقاومت و طول عمر آنها میباشد.

این نوع هارد جامد در مقابل جا به جایی و ضربه بسایر مقاوم تر میباشند و برای کاربرانی که طول زمان زیادی با سیستم کار میکنند یا اکثر کار آنها با نرم افزار های مهندسی است که فشار بیشتری روی سیستم نسبت به برنامه های روزمره دارد این نوع هارد بهتر است زیرا عمر مفید ان از حاظه های ذخیره ساز مکانیکی بسیار بیشتر است.

ارتقا کامپیوتر ؛ ارتقا لپ تاپ

همانطور که درباره هارد ها صحبت کردیم و از ویژگی آنها گفتیم ؛ در صورتی که به ارتقا کامپیوتر خود نیاز دارید برای افزایش سرعت و پشتیبانی از برنامه های جدید میتوانید از این نوع هارد ها بر اساس نیاز خود استفاده کنید. شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما و مشواره رایگان هارد مناسب سیستم خود را انتخاب کرده و در صورت نیاز تکنسین به محل مراجعه و برای شما نصب کند.

ارتقا لپ تاپ در محل

لپ تاپ ها نیز قابل ارتقا هستند که هم بتوانند برنامه های بروز و ویندوز جدید را پشتیبانی کنند.

در لپ تاپ ها شما میتوانید در صورت استفاده نکردن از سی دی رام که منسوخ شده است امروزه یا اگر خراب شده و کار نمیکند آنرا با هارد جدید جایگزین کنید به این معنی که هارد جدید در مکان هارد اصلی نصب میشود و هارد ssd  در سی دی رام سیستم و به این صورت شما هر دو هارد را بر روی سیتسم دارید که علاوه بر ارتقا فضای ذخیره سازی اطلاعات شما نیز دو برابر شده است.

از بهترین ویژگی که ارتقا هارد SSD مخصوصا در ارتقا لپ تاپ ها دارد مقائت انها در مقابل تکان ها و ضربه است که در لپ تاپ بیشتر اتفاق میفتد.

برای ارتقا یا تعمیر کامپیوتر خود حتما به تکنسین و متخصصان با تجربه مراجعه کنید زیرا رایانه ها دستگاه های بسیار حساس هستند و باید به دقت بررسی و عیب یابی شوند.

 

                                         09190973216    تماس برای مشاوره و ثبت سرویس      09124174214

تعمیر رم کامپیوتر

رم های کامپیوتر قطعه ای با حافظه موقت است که بطور مستقیم با CPU کار میکند و خرابی آن میتواند دلیل اصلی کاهش سرعت و کند شدن بشود زیرا رم از قطعات اصلی میباشد.

در بعضی از مواقع مشتریان از سرعت کم سیستم خود در اجرای نرم افزار ها و برنامه ها خسته میشوند با توجه به اینکه سرویس کامپیوتر را انجام داده اند و CPU قوی نیز دارند.

این مورد باید توسط تکنسین مربوط عیب یابی شده تا مشکل اصلی پیدا شده و رفع شود. در بعضی مواقع میتواند این مشکلات از رم کامپیوتر شما باشد. رم ها دارای انواع مختلفی میباشند که بسته به نوع کامپیوتر یا لپ تاپ شما باید بررسی و تهیه و نصب بشود زیرا انتخاب اشتباه مدل رم نیز سرعت شما را افزایش نخواهد داد ممکن است به سیستم نیز آسیب وارد کند.

در بعضی از مادربرد ها چند اسلات رم و در بعضی تنها دو اسلات وجود دارد که باید تعمیرکارکامپیوتر آنها را بررسی کرده و بر حسب اسلات ها رم مناسب که بهترین کارایی را دارد نصب و راه اندازی کند.

در صورت خواندن مقاله تعمیر کامپیوتر تا به اینجا و پیدا نکردن مشکل میتوانید با تماس با ما درخواست تکنسین خود را ثبت کرده تا تعمیر کار کامپیوتر در محل بصورت حضوری مشکل را حل کند.

دلایل خرابی رم کامپیوتر :

1- تمام شدن عمر مفید رم

2- گرد و خاک زیاد

3- جابجایی نامناسب رایانه

4- نوسانات  برق پاور

5- رطوبت هوا 

6- تحت فشار بودن توسط اجرای برنامه های سنگین

 نشانه‌های خرابی رم کامپیوتر  :

1- درست اجرا نشدن برخی از برنامه

2-عدم نمایش صحیح مقدار حافظه رم

3- هنگ کردن کامپیوتر

4- نمایش پیغام ارور هنگام باز کردن فایل‌ها

5- کند شدن کامپیوتر رنگ

6- نمایش مکرر صفحه آبی  در حال کا با کامپیوتر

 

تعمیر کامپیوتر هایی که کامل روشن نمیشوند یا روشن میشوند و تصور نمی دهند چگونه است ؟

کامپیوتر نیز مانند دیگر اجزا نیاز به تعمیرات  و نگهداری مناسب دارد. بعضی از قطعات هم نیز مصرفی هستند و طول عمری دارند که بعد از آن نیاز به تعمیر پیدا میکنند.

سرویس بموقع و تعمیر کامپیوتر در صورتی در آن تعلل و تاخیری انجام نشود زیاد هزینه بر نیست و دستگاه نیز مشکل اساسی برایش پیش نمی آید.

بنابراین در صورت به وجود آمدن اشکالی در رایانه خود نگران نباشید زیرا در اکثر اوغات نیاز به یک سرویس است و به دلیل ماژولار بودن قطعات کامپیوتر در صورت نیاز به تعمیر همان قطه تعمیر میشود و وابسته به چندین قطعه نیست.

در صورتی که لب تاب یا رایانه شما روشن میشود ولی تصویر نمی دهد باید مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل بررسی شود. در اولین مرحله کابل های برق خود را چک کنید و از اتصال صحیح آنها اطمینان حاصل فرمایید. روشن شدن و تصویر ندادن را با توجه به بوق اولیه که در زمان روشن شدن زده میشود یا صدای فن کامپیوتر میتوانید تشخیص دهید.

همچنین به یاد داشته باشید نوسانات برق که در این برهه از زمان که بسیار شاهد آن هستیم استفاده از محافظ برق بسیار توصیه میشود. همچنیندر مواقع تصویر ندادن سیستم با تعویض مانیتور خود از سلامت صفحه نمایش اطمینان حاصل فرمایید. در بعضی از مواقع شاهد خرابی مانیتور هستیم که نیاز به تعمیر دارد. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که در صورت نیاز به جابه جایی یا چک کردن اتصالات حتما باید قبل انجام جریان برق کامپیوتر یا باطری لپ تاپ را خالی کرده تا اتصالی در سیستم پیش نیاید.

یکی از دلیل های رایج روشن نشدن یا تصویر ندادن مانیتور نیز آب خورده گی رایانه میباشد. اگر این اتفاق برای شما پیش آمد حتما همان لحظه بسرعت کابل برق کامپیوتر یا شارژر لپ تاپ و باطری آن را خارج کرده و تا 24 ساعت در جایی گرم و بدور از رطوبت قرار دهید و رایانه خود را روشن نکنید تا مایعاتی که به داخل سیستم نفوذ کرده اند خشک شوند.

سپس میتوانید با تماس با ما و ثبت سرویس کارشناسان ما به محل مراجعه کرده و دستگاه را تحویل گرفته و رسید دریافت سیستم به شما داده و رایانه را برای تعمیر و عیب یابی ببرند.

و یا همچنین میتوانید سیستم را با هماهنگی قبلی به تعمیرگاه احیا کامپیوتر پیک کنید.

کیس کامپیوتر روشن می شود اما مانیتور آن تصویری ندارد یا بهم ریخته و سیاه است، مشکل از کجاست ؟

دیگر سوال متداول تعمیرات کامپیوتر مربوط به این است که سیستم تصویر را بدرستی نمی دهد و دارای خط های بهم ریخته در صفحه است یا رنگ ها بدرستی نشان داده نمیشود. اولین قسمتی که باید تست شود کابل و اتصالات مانیتور میباشد.  حال اگر سیستم بار اول روشن میشود و پس از مدتی کار نکردن با سیستم تصویر سیاه شده و تا دوباره کامپیوتر و یا رایانه را ری استارت یا خاموش نکنید تصویر نمی دهد مشکل اصلی از سخت افزار شما میباشد.

علت اصلی بالا نیامدن ویندوز و صفحه سیاه و ساده ترین راه حل

بعضی مواق پیش می اید که ویندوز کامپیوتر بالا نمی اید و مشکل اصلی از کجاست.

howtorunstartuprepairinwindows10

howtorunstartuprepairinwindows10

ویروسی شدن رایانه یکی از این دلایل میباشد که فایل های سیستمی شما را بهم ریخته یا پاک میکند و نیاز به تعمیر دارد. علت دیگر میتواند توسط خود فرد باشد که تنظیمات شرکتی را تغییر داده باشد. از دیگر دلایل نیز نیاز به سرویس ماردبرد میباشد. برای رفع مشکل خود میتوانید با تماس با کارشناسان ما و ثبت سرویس تکنسین به محل مراجعه کرده و عیب یابی را انجام دهد.

پس از چک کردن و بررسی دلایل نرم افزاری اگر تعمیر نرم افزاری کامپیوتر پاسخگو نبود باید سخت افزار ها را چک کرد. در این موارد یکی از سخت افزارهای شما دچار مشکل شده و باید بررسی شود. در مرحله اول میتوانید با چک کردن بایوس و مانیتور کردن سخت افزار مشکلات را بررسی کنید.

خدمات مرکز تخصصی تعمیر کامپیوتر

خدمات کامپیوتری ارائه شده توسط مرکز تعمیرکاران منحصرا به برند و نوع خاصی نیست و تمامی دستگاه های موجود در بازار را نیز در بر میگیرد. مشتریان عزیز که دارنده هر یک از مدلهای کامپیوتر هستند می توانند به مرکز تعمیر کامپیوتر احیا مراجعه نمایند و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را بصورت تخصصی و زیر نظر کارشناسان خبره دریافت نمایند.

برخی از خدمات ارائه شده در احیا عبارتند از: تعمیر کامپیوتر اچ پی، تعمیر کامپیوتر سونی، تعمیر کامپیوتر لنوو، تعمیر کامپیوتر فوجیتسو، تعمیر کامپیوتر توشیبا، تعمیر کامپیوتر سامسونگ، تعمیر کامپیوتر ایسر، تعمیر کامپیوتر دل، تعمیر کامپیوتر ال جی، تعمیر کامپیوتر ایسوس، و …. .

             تعمیرات کامپیوتر ایسوس                       تعمیرات کامپیوتر دل                  تعمیرات لپ تاپ ایسوس                        تعمیرات کامپیوتر اچ پی    
 • تعمیر مشکلات مربوط به اسپیکر و بلندگو کامپیوتر
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد
 • عیب یابی سخت افزار کامپیوتر
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک کامپیوتر
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع کامپیوتر
 • بازیابی اطلاعات انواع هارد دیسک
 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • تعمیرات کامپیوتر در محل
 • آموزش تعمیرات کامپیوتر
 • تعمیرات مانیتور و صفحه نمایش لپ تاپ و کامپیوتر
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی کامپیوتر
 • تعمیر و تعویض مادربرد لپ تاپ و کامپیوتر
 • جنرال سرویس و تعویض خمیر سیلیکون
 • بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری
 • تعمیر مشکلات مربوط به درایو کامپیوتر
 • بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی و تعویض آنها در صورت لزوم
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مادربرد، پاور و…
 • تعمیرات مادربرد کامپیوتر
 • عیب یابی نرم افزار کامپیوتر
 • ارائه سرویس اورژانس کامپیوتر
 • شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار کامپیوتر

 

                                                  09124174214              تماس با ما              09190973216

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست